Havacılık ve Savunma Sanayi Döküm

Son derece hassas ölçüde ve spesifik yapıya parçaların sipariş edildiği havacılık sektöründe uluslararası normlarda ürün temini için Çevik Teknik Metalürji kalitesine güvenerek aradığınız çözüm ortağı ile çalışma fırsatını elde edebilirsiniz.

Detaylar

Otomotiv Sektörü Hassas Döküm

Kompleks yapıya sahip parçaların seri imalatını benzer kalitede gerçekleştirerek isteklerinize en iyi karşılığı veriyor, tasarım ve imalatın tüm aşamalarında siz müşterilerimizle devam ettirerek nihai ürünün kalitesini riske atacak herhangi bir ihmalin önüne geçiyoruz.

Detaylar

Makine Sektörü

Çevik Teknik Metalürji, hassas döküm işleminin tüm avantajlarından yararlanarak makine sektörünün ihtiyaç duyduğu parçalara en kaliteli ve hızlı karşılıkları sunabilmektedir.

Detaylar

Pompa ve Vana Sektörü

Farklı paslanmaz çelik türleri ile döküm yapabilme kapasitesine sahip dökümhanemizden pürüzsüz yüzeyli temin edeceğiniz parçalar, rakiplerinizden daha ekonomik ve kaliteli sistem tasarımlarında en büyük yardımcınız olacaktır.

Detaylar

Gıda ve Endüstriyel Mutfak Sektörü

Her gün gelişim rekorları kırmaya devam eden endüstriyel mutfak sektörünün ihtiyaç duyduğu spesifik döküm parçalarının imalatına yönelik çözümleriyle Çevik Teknik Metalürji sektörde dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

Detaylar

Ziraat ve Tarım Sektörü

Üretimini gerçekleştirdiğiniz tarım makinelerinin yüksek verimli, tercih edilebilir ve ekonomik olmasını istiyorsanız Çevik Teknik Metalürji çözüm ortaklığını talep ederek uluslararası piyasalarda rekabet edebilecek imalatlarınız için gerekli parça tedarikini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar

Tekstil Sektörü

Tekstil sektörünün tüm alanlarına hitaben üretilmiş veya üretilen makinelerin karışık geometride parçalarının temini için bizimle irtibata geçerek ihtiyaç adediniz her ne kadar çok olsa da en hızlı termin süreleri içerisinde ihtiyaçlarınızı giderecek kalitede parçaları temin edebilirsiniz.

Detaylar

Medikal Ekipmanları Sektörü

Ameliyathanelerde ve dişçilerde kullanılan bir takım paslanmaz çelik ve kobalt esaslı süper alaşım ham maddeli aletin imal edilmesi için hassas döküm yönteminden faydalanılmaktadır.

Detaylar

İnşaat Yapı Ekipmanları Sektörü

Alüminyum ve paslanmaz çelikten üretilen parçalarla cephelerde ihtiyaç duyulan yardımcı eleman ihtiyaçlarına karşılık veren firmamız, dayanıklı parça imalatı ile sayısız projeye çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Detaylar